Kotle Fröling

Rakouský výrobce kotlů na biomasu s více jak 60letou tradicí, vývojem a zkušenostmi. Kotle Fröling dodává pro Českou a Slovenskou republiku firma S WHG s.r.o., která zajišťuje sama nebo svými partnery realizaci kotelen od prvotního návrhu až po samotnou realizaci a následný servis.

Fröling - skutečný lovebrand

Rakouská značka kotlů Fröling je průkopníkem v moderních systémech vytápění dřevem. Řada mezinárodně uznávaných kvalitních ocenění podtrhuje trvalý výkon efektivních řešení. Veškeré kotle Fröling splňují emisní třídu 5 a certifikáty Ekodesignu.

Kotle na biomasu pro spalování dřeva, pelet, štěpky a odpadu z truhlářské výroby. Vyberte si kotel Fröling dle vlastní preference nebo nám dejte vědět. Rádi Vám s vhodným výběrem pomůžeme.

Dotace až 100 000 Kč a řešení na klíč

S námi se nemusíte o nic starat. Veškeré dokumenty, smlouvy a dotace vyřídíme za Vás.

Tajemství úspěchu

FRÖLING je průkopníkem v moderních systémech vytápění dřevem. 60 let zkušeností a bez kompromisní výkon 5 – 5000kW jsou hlavní důvody proč vsadit na značku Fröling.

Chcete nabídku? Napište nám

Teplo, se kterým můžete počítat

Již více než 60 let se u firmy Fröling zabývají tématem topná zařízení na dřevo. Výsledkem letitých zkušeností a znalostí jsou technologie, které přináší teplo do Vašich domovů. Vyberte si ze široké nabídky řešení vytápění od značky Fröling:

  • Kotle na dřevo
  • Kotle na pelety
  • Kotle na štěpku
  • Kombinované kotle
  • Kogenerační jednotky
  • Akumulační nádoby

Kotelna pro firmy

Jste firma a hledáte ideální řešení pro Vaši kotelnu? Jsme tu pro vás. Poskytujeme komplexní služby – od prvního výpočtu návratnosti až po realizaci. Zařídíme všechny potřebné dokumenty a povolení. Pro vás to znamená nulovou starost.

Co s námi získáte?

Naše služby jsou jedinečné, stejně jako naši klienti. Nabízíme individualizovaný přístup a nejvyšší kvalitu, včetně nadstandardních záruk. Ať už potřebujete upravit stávající systém nebo plánujete nový, my jsme tu pro vás. S námi se nemusíte o nic starat, my se postaráme o vše.

Nejčastější otázky

Jde o rakouského výrobce kotle s více jak 50letou tradicí a zkušenostmi. Jedná se o technologicky dokonalé automatické kotle, které splňuji nejvyšší ekonomické a ekologické nároky dnešních nařízení a norem.

Dodací doba kotlů Fröling je 12 – 25 týdnů. Objednaný kotel je dopravován přímo z výrobního závodu k majiteli.

Kotle Fröling splňují „Emisní třídu 5“ a také certifikáty Ekodesignu.

Ano tím, že naše kotle splňují Emisní třídu 5 a také směrnice Ekodesignu, je možné využít naše kotle pro získání dotace.

Jde o špičkové kotle s kvalitním zpracováním ve svém oboru. Při vývoji těchto kotlů byl kladen důraz na ekonomický provoz ať už v domácnostech nebo průmyslu, kvalitní zpracování jednotlivých části, jednoduchý a bezobslužný provoz a spalování paliva při co nejvyšších účinnostech.

Poměr kotlů Fröling a jejich cen je adekvátní. Cena je přiměřená k celkové technologii, zpracování, funkčnosti a životnosti. V kompletní cenové nabídce, je konečná cena vč. příslušenství, dopravy, montáže, uvedením do provozu a zaškolením.

Zaručujeme Vám, že po montáži kotle po Vás nebudeme chtít další peníze za další potřebné věci k plnohodnotnému provozu kotle.

Ceníky naších kotlů na internetových stránkách nenajdete. Každý kotel řešíme individuálně a uvádíme v nich vždy konečnou cenu.

Autorizovaným zastoupením firmy Fröling pro Českou a Slovenskou republiku je firma S WHG s.r.o. se sídlem v Praze a pobočkou ve Valašském Meziříčí.