O naší společnosti

Jsme projektová a inženýrsko-dodavatelská společnost s tradicí od roku 1991.

Příběh firmy S WHG se píše od roku 1991

Základy naší společnosti položil zakladatel naší společnosti Radomír Sovák ihned po revoluci v roce 1991 v té době podnikající jako fyzická osoba. Později živnost přetvořil v naši současnou společnost S WHG s.r.o., která se zaměřuje na kvalitní a ověřené technologie pro vytápění a úspory energií. Roky zkušeností využíváme pro rozvoj a inovace v segmentu úspory energií. Zákazníkům nabízíme ty nejekonomičtější (bez zbytečných tepelných ztrát), nejekologičtější (fotovoltaika a ekologická energie) a také nejpohodlnější řešení na trhu. 

Tradice, zkušenosti a spolehlivost

Již přes 30 let nabízíme všem našich zákazníkům zkušenosti a znalosti v oblasti úspory energií. Jsme spolehlivým a odpovědným partnerem, který Vám přinese řešení, které vždy reflektuje aktuální trendy a inovace s cílem vyřešit Vaši energetickou náročnost. Spolehnout se můžete na náš tým odborníků, kteří se postarají o zdárný průběh celého projektu.

Jsme autorizovaný zástupce značky FRÖLING

Rakouský výrobce kotlů Fröling je průkopníkem v moderních systémech vytápění dřevem. Řada mezinárodně uznávaných kvalitních ocenění podtrhuje trvalý výkon. Firma S WHG s.r.o. je autorizovaným prodejcem značky Fröling pro Českou a Slovenskou republiku. S našimi partnery zajišťujeme realizaci kotelen od prvotního návrhu až po samotnou realizaci a následný servis. 

Široké pole působnosti

Společnost S WHG s.r.o. je tradiční česká společnost, která využívá při své činnosti své zkušenosti, které na trhu sbírá již od roku 1991. Tyto zkušenosti propisujeme do projektů v oblasti energetiky (fotovoltaika), při prodeji kotlů Fröling, instalaci tepelných čerpadel IVTVODO-TOPO projektech, stavební činnosti nebo inženýringu TZB