Architektonické studie

Veškeré služby architekta pro náš výhradně zajištuje náš partner architekt Ing. arch. Ondřej Zavadil. Jsme připraveni splnit Vaše požadavky na kvalitní a profesionální služby v oboru urbanismu a architektury.

Urbanismus

Pokud jde o urbanismus, naše společnost se specializuje na urbanistické studie a územní studie. Naším cílem je vytvářet koncepce, které odpovídají specifickým požadavkům klientů a jsou v souladu s širším kontextem daného území. V naší práci využíváme nejmodernější nástroje a postupy, abychom mohli nabídnout komplexní služby od koncepčního návrhu až po realizaci.

Architektura

V oblasti architektury se zaměřujeme na celý proces stavby – od studie až po konstrukční detaily. Naši architekti dokážou řešit návaznosti v širším kontextu, a zároveň se nebojí jít do detailů. Mají zkušenosti s realizací velkých staveb i developerských projektů a v oboru se neustále vzdělávají, aby byli schopni nabídnout svým klientům ty nejlepší služby.

Výzvy a technologie

Naše společnost má zájem o řešení výzev v oboru, a proto využívá nejmodernější technologie včetně 3D modelování, tisku a skenování. Rádi se pouštíme do precizní práce v detailech a výzvy nás baví. Navíc máme zájem rozvíjet své schopnosti v oboru grafiky a vizualizace, abychom mohli nabídnout komplexní služby svým klientům.