Kotle Fröling

Kotle Fröling

Rakouský výrobce kotlů na biomasu s více jak 60letou tradicí, vývojem a zkušenostmi. Kotle Fröling dodává pro Českou a Slovenskou republiku firma S WHG s.r.o., která zajišťuje sama nebo svými partnery realizaci kotelen od prvotního návrhu až po samotnou realizaci a následný servis.

Myš Šipky

Fröling - skutečný lovebrand

Rakouská značka kotlů Fröling je průkopníkem v moderních systémech vytápění dřevem. Řada mezinárodně uznávaných kvalitních ocenění podtrhuje trvalý výkon efektivních řešení. Veškeré kotle Fröling splňují emisní třídu 5 a cerifikáty Ekodesignu.

Kotle na biomasu pro spalování dřeva, pelet, štěpky a odpadu z truhlářské výroby. Vyberte si kotel Fröling dle vlastní preference nebo nám dejte vědět. Rádi Vám s vhodným výběrem pomůžeme.

Kotle

Teplo, se kterým můžete počítat

Již více než 60 let se u firmy Fröling zabývají tématem topná zařízení na dřevo. Výsledkem letitých zkušeností a znalostí jsou technologie, které přináší teplo do Vašich domovů. Vyberte si ze široké nabídky řešení vytápění od značky Fröling:

  • Kotle na dřevo
  • Kotle na pelety
  • Kotle na štěpku
  • Kombinované kotle
  • Kogenerační jednotky
  • Akumulační nádoby
Druhy

Nejčastějí otázky

Jde o rakouského výrobce kotle s více jak 50letou tradicí a zkušenostmi. Jedná se o technologicky dokonalé automatické kotle, které splňuji nejvyšší ekonomické a ekologické nároky dnešních nařízení a norem.

Dodací doba kotlů Fröling je 12 – 25 týdnů. Objednaný kotel je dopravován přímo z výrobního závodu k majiteli.

Kotle Fröling splňují „Emisní třídu 5“ a také certifikáty Ekodesignu.

Ano tím, že naše kotle splňují Emisní třídu 5 a také směrnice Ekodesignu, je možné využít naše kotle pro získání dotace.

Jde o špičkové kotle s kvalitním zpracováním ve svém oboru. Při vývoji těchto kotlů byl kladen důraz na ekonomický provoz ať už v domácnostech nebo průmyslu, kvalitní zpracování jednotlivých části, jednoduchý a bezobslužný provoz a spalování paliva při co nejvyšších účinnostech.

Poměr kotlů Fröling a jejich cen je adekvátní. Cena je přiměřená k celkové technologii, zpracování, funkčnosti a životnosti. V kompletní cenové nabídce, je konečná cena vč. příslušenství, dopravy, montáže, uvedením do provozu a zaškolením.

Zaručujeme Vám, že po montáži kotle po Vás nebudeme chtít další peníze za další potřebné věci k plnohodnotnému provozu kotle.

Ceníky naších kotlů na internetových stránkách nenajdete. Každý kotel řešíme individuálně a uvádíme v nich vždy konečnou cenu.

Autorizovaným zastoupením firmy Fröling pro Českou a Slovenskou republiku je firma S WHG s.r.o. se sídlem v Praze a pobočkou ve Valašském Meziříčí.

Máte zájem o naše služby?
Kontaktujte nás!

Nezávazná poptávka

Nastavení soukromí a cookies

Souhlasem se sdílením dat nám poskytnete informace, které potřebujeme pro zlepšování, analýzu a marketing napříč těmito webovými stránkami. Dále souhlasíte s předáním údajů třetím stranám a mimo EU. Prohlašujeme, že Vámi poskytnuté informace jsou zabezpečeny proti zneužití.

Nastavení soukromí a cookies

Souhlasem se sdílením dat nám poskytnete informace, které potřebujeme pro zlepšování, analýzu a marketing napříč těmito webovými stránkami. Dále souhlasíte s předáním údajů třetím stranám a mimo EU. Prohlašujeme, že Vámi poskytnuté informace jsou zabezpečeny proti zneužití.

Dejte nám prosím vědět, která data nám a našim partnerům dovolíte zpracovat.


Technická data

Trvale zapnuto

Webové stránky potřebují technická data pro správné fungování. Bez těchto dat by nebylo možné například vyhledávat, přehrát video nebo dokončit objednávku v e-shopu.

Analytické a statistické údaje

Analytické a statistické údaje nám pomáhají pochopit, jaké funkce jsou vaše oblíbené, co nám na webu nefunguje, jaké zařízení pro prohlížení stránek používáte a mnoho dalších.